Avukatlık Cübbesi

Avukatlık mesleğini yapan kişilerin en çok tercih ettiği modellerimiz için avukat cübbesi bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kırışmaz özellikte, kolay temizlenir kumaş çeşitlerinden üretilen cübbe modellerimiz mesleğinizi icra ederken her zaman yanınızda.

Avukatlık Cübbesi Fiyatları için tıklayın

Avukatlık cübbesi modelleri

“Bırakın adalet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun.”

Freud

“Haksızlık yapıp tüm insanlarla birlikte olmaktansa, adaletli davranıp tek başına kalmak daha iyidir.”

Gandhi

“Birtek kişiye yapılan bir haksızlık, bütün topluma yapılan bir tehdittir.”

Montesquieu

“Hiçkimse onu bulandırmadığı ve ihlal etmediği sürece Hukuk, teneffüs ettiğimiz hava gibi, görünmez ve tutulmaz bir şekilde etrafımızı kaplar. O, ancak kaybettiğimizi anladığımız zaman değerinin farkına vardığımız sağlık gibi sezilmez bir şeydir.”

Leadri

“Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile, ne hakime, hele ne iktidara tabiyiz.Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz.Fakat hiçbir hiyerarşik üst te tanımıyoruz. En kıdemsizin en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur.Avukatlar tarih boyu köle kullanmadılar ama hiçbir zaman efendileri de olmadı!”

Molierac

“Yasama, yürütme yargı içiçe geçmişse, özgürlükler garantide değilse, anayasa yok demektir. Kuvvet kimdeyse o hakimdir.”  

Jean-Jacques Rousseau

“Bir yargıç, iyi niyetle dinlemeli, akıllıca karşılık vermeli, sağlıklı düşünmeli, tarafsızca karar vermelidir.”

Sokrates

“Her toplumda yönetim kimde ise, güçlü odur. Her yönetim, kanunlarını işine geldiği gibi koyar. Demokratlar demokratlığa uygun kanunlar, zorbalar zorbalığa uygun kanunlar, ötekiler de öyle… Bu kanunları koyarken kendi işlerine gelen şeylerin, yönetilenler için de doğru olduğunu söylerler, kendi işlerin geleneklerden ayrılanları da kanuna, doğruluğa aykırı diye cezalandırırlar… Doğruluk her yerde birdir; yönetenin işine gelendir. Güç de yönetende olduğuna göre, düşünmesini bilen her adam bundan şu sonuca varır: Doğruluk güçlünün işine gelendir.”

Platon

Avukat cübbe fiyatları kumaş türüne göre 100TL’den başlayıp 750TL’ye kadar çıkmaktadır.

Avukat cübbesi satın almak için tıklayınız

Türkiye Barolar Birliği Sitesi