tarihinde yayınlandı

Özel Tasarım Aksesuarlar

Nerma Jewelery
Geleneksel kuyumculuk yöntemleriyle tek tek el emeğiyle üretilen özgün tasarımlarıyla göze çarpan Nerma Jewelry Art markası, Adalet Koleksiyonunu Doğuş Konfeksiyon işbirliği ile satışa sundu. Kişiye özel olarak üretilen tasarımlar, eşsiz birer hediye olacaktır.

Avukatlara, hakimlere, hukuk öğrencilerine, mezuniyet hediyesi ve barolara özel olarak hazırlanmış tasarımlar, özel hediye paketleri ile de hediyenin farklılığını yansıtıyor..
Avukat hediyeleri, bir avukata alınacak hediyelik eşya, hukuk öğrencisine alınacak hukuk hediyeleri, Avukatları özel hissettirecek ve mutlu edecek hediyeler. Hukuk fakültesi mezuniyet hediyesi, kişiye özel hediye seçenekleri
tarihinde yayınlandı

Medipol Üniversitesi Cübbe ve Kep

Sevgili Medipol Üniversitesi öğrencilerimiz,
öncelikle mezuniyetiniz için sizleri kutlar,
ülkemizin aydınlık geleceği olan siz gençlerimize hayatınız boyunca başarılar dileriz.
Medipol Üniversitesi 2020 yılı için ürettiğimiz cübbemizde lacivert kumaş üzerine mavi saten calışılmış, okulun logosu özenle işlenmiş olup cübbenin sol yanından saten bir kurdele şerit geçmektedir.
Ömür boyu hatıra olarak saklayacağınız cübbe ve kepinizi
dilerseniz Beyoğlu şubemizden gelip kendiniz de teslim alabilirsiniz.
tarihinde yayınlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet’i biz kurduk, O’nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz. Herkes ulusal görevini ve sorumluluğunu bilmeli, memleket meseleleri üzerinde o düşünceyle, düşünüp çalışmayı görev edinmelidir. Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız.

M. Kemal Atatürk